1/8

Кубок АМФВ, Майданчик ПАРКЕТ
3: 2

Джафарова О./ Корпош Р.

Одне із найцікавіших протистоянь Кубку АМФВ: Сергія Магери та Анатолія Мищука, ексцентричності проти харизми… Колись ці колективи боролися за медалі Суперліги, проте у сезоні 2018/2019 команди змагаються у Першій та Вищій лігах відповідно. Боротьба за прохід у ¼ фіналу розпочалася із першої і тривала до останньої секунди. Як показала гра більше зарядженими на гру вийшли гравці горохівського району. До пори до часу голіпери справлялися із роботою та тримали свої володіння на замку, але під кінець тайму гол назрівав. Першими відзначилися картаті: Петро Пашинський вдало замкнув дальню стійку – 1:0, але вже практично з пасу з центру поля Антон Качина вдало розібрався у карному суперника та відновлює паритет – 1:1. За декілька секунд до кінця колишній вихованець Сергія Магери міг перевісити шальки терезів на бік біло-чорних, але Михайло Баб’юк із у даром Тараса Бондарчука впорався – перерва була на руку обом колективам.

Зі стартовим свистком другого тайму гра була рівна, атаками вирізнялися обидва колективи, а голкіпери демонстрували усі свої навики… Харизматичний тренер картатих гнав їх уперед і в одній з атак Юрій Піддубний продерся по флангу та точно пробив у дальній кут – 2:1. І знову буквально з «розводу» Дмитро Рожко зрівнює цифри на табло – 2:2. Далі гра буквально зачаровувала численних уболівальників: серія рикошетів, м’яч котрий дзвінко тріпотів об обидві стійки ФК Мар’янівка, сейви Михайла Бабюка та Романа Братчика. Але розв’язка наступила за декілька секунд до завершення матчу – Юрій Піддубний точно пробив низом та подарував усьому «ФеКовському» народу щасливу перемогу та вихід до наступної стадії Кубку.