:
8

Силюк Григорій, Борошук Олексій, Літвінчук Леонід

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Матч цих суперників стартував з невеличкого курйозу. Захисник «авангардівців» виносив м’яч від воріт, однак влучив у Андрія В’юника. Від зіркового гравця номінальних гостей, якого ми звикли бачити у змаганнях найвищого ґатунку, «кулястий» залетів до сітки воріт – 0:1. Протягом першого тайму «модернівці» виглядали краще за суперників, що матеріалізувалося у гол Олександра Поліщука. Досить швидко нагадали про себе номінальні господарі майданчика – їхній бомбардир Богдан Гринчук зумів завдати точного удару. Утім, потужний вистріл Ігоря Поліщука таки відправив на «антракт» «заводську» команду з комфортною перевагою – 1:3.

Після перерви про себе нагадав ще один бомбардир «Модерна» – Назарій Навроцький. Спочатку він переправив «кулястого» у сітку після розіграшу аута, а ближче до завершення зустрічі здорово розібрався біля воріт «Неріса» та влучно пробив повз голкіпера – 1:5. Здавалося б, доля матчу була вирішена, однак «авангардівці» таки не здалися. Спочатку потужний вистріл зі штрафного вдався Олександру Чайковському. А на передостанній хвилині гри номінальні гості заробили шостий фол, за який реалізував «дабл-пенальті» Микола Дяк. Утім, зовсім скоро Ігор Поліщук хорошим низовим ударом здалеку оформив «дубль» та вбив інтригу в протистоянні – 3:6. Далі по сітці Кубку АМФВ переконливо йде «Модерн-Експо».