8: 1

Трофімчук Р./Корпош Р.

Ковельчани розпочали із розвідки як гри в цілому, так і самого майданчика. Однак клас давався взнаки – уже на 6-й хвилині Олександр Ліщук відкрив рахунок у матчі, а згодом Олег Марчук чітко забив м’яч п’ятою. Підтримав партнерів й Іван Данилюк замкнувши класичну контратаку ковельчан – 3:0 до перерви.

Другий тайм розпочався із голів Ліщука та Дмитра М’якоти і «Олімпія» відверто розсипалася. На 15-й хвилині Іван Данилюк не зумів реалізувати шестиметровий удар, але уже за хвилину по футзальному розібрався із голкіпером суперника – поклав його на майданчик та елегантно перекинув. На 19-й хвилині арбітри матчу призначили ще один шестиметровий, але вже у ворота ковельчан – Олександр Маслічук холоднокровно реалізував покарання. Однак останнє слово було за «Ковель-Волинню»: Петро Мороз замкнув простріл партнерів, а Іван Данилюк забив головою, можна сказати класична футбольна атака – навіс із флангу, головою в стрибку. Варто зауважити, що незважаючи на вісім пропущених голів Василь Безштанько зробив багато важливих сейвів у рамці, а от захист маяківців цього вечора працював не дуже – 8:1.