1/8

Кубок Прогресу, Центральний майданчик
4: 1

Маціюк М./Тимчук Б

Горохівчани з перших хвилин здобули м’яч, що їм дало велику перевагу і контроль над ходом поєдинку. Вже на 6-й хвилині гри легіонер «гранітної» команди Піві Лавіл забиває гол для синьо-білих. Боротьба триває, «Татрафан» намагається пресингувати команду суперника і створювати біля чужих воріт моменти,  але професійна гра горохівського  воротаря не дозволила номінальним гостям з Луцька бодай один раз організувати взяття воріт суперника. Більше того, команда з південного району області зуміла ще двічі відзначитися гольовими діями. Перший тайм феєрично закінчився з рахунком 3:0 на користь «Гранітбуд».

Луцький колектив розпочав жорстку боротьбу у другому таймі, створюючи гольові моменти. Гравці у біло-чорній формі не приховували своїх намірів на перемогу вони і таки змогли забити гол. Команда суперників відразу оживилася і одразу забила останній гол у кубковому поєдинку, що фінішував із підсумком -  4:1. Горохівчани впевнено крокують в 1/4-ї  Кубка Прогресу.