1/8

Кубок Мрії, Центральний майданчик
0: 7

Маціюк М./Пилипчук Б

Боротьба за перемогу розпочалась з перших хвилин. Яскраво розпочала команда “Прип’ять” . Ця команда взяла контроль над м’ячем, очевидно не даючи команді суперників жодного шансу змінити ситуацію. Вже на четвертій хвилині матчу, Михалик Микола сильним ударом пробив ворота “Фіміам-2”, забивши феєричну 9-ку. Після цього гравці  луцької команди  створили два досить небезпечних моменти, намагаючись змінити ситуацію на майданчику, але воротар суперників надійно зіграв і дав можливість своїй команді розпочати контратаку, яку замкнув на 6-й хв. Михалик Микола на дальній стійці . Команда “Фіміам-2” дійсно показували силовий футзал намагаючись виграти у всіх епізодах, але команда суперників проявила себе набагато краще, забивши ще 2 голи у першому таймі і з рахунком  0:4 пішли на перерву. Другий тайм не увінчався успіхом для команди “Фіміам-2”, всю гру домінувала команда суперників, яка  у другому таймі забила ще 3 голи, а Михалик Микола показав блискучий результат, забивши 5 голів в цьому матчі. Гра закінчилась з рахунком 0:7 , команда “Прип’ять” проходить в 1/4-ї фіналу Кубку Мрії.