0

0
:
0

У кого більше вистачить емоцій на «бронзовий» фінал після півфіналів? Це питання, мабуть, було найактуальнішим. Першим відповідь на це питання дав «Бренд», який забив на 4-й хвилині. Одразу скажемо, що цей гол був дещо курйозним і цілком та повністю лежить на совісті голкіпера «Мідаса» Подолюка. І це стало початком бенефісу «брендових» – вони поступово розбігались та почали використовувати дірки в обороні «Мідаса». Результат не змусив на себе довго чекати. На перерву «Бренд» пішов, виграючи у «Мідаса» з рахунком 5:0.

«Бренд» не зупинився і після перерви. Він продовжував йти вперед, і м’яч неодноразово міг опинитись у воротах «Мідаса». Що стосується «фіолетово-білих», то склалось враження, що вони вже виснажились, і не могли чинити гідний опір. У них не вистачило сил навіть забити «гол престижу». Тому, якщо підсумовувати цю гру, то можна сказати, що «Бренд» цілком заслужено виграв бронзові медалі.

«Мідас» – «Бренд» – 0:5