0

0
:
0

На жаль, тих емоцій, які, мабуть, були у «Вест Сайда» у грі з «Олімпом», не вистачило «біло-червоним» для того, щоб гідно протистояти «Бережанці». Хоча, як відомо, команда грає так, як дозволяє суперник. А «Вест Сайд» багато чого дозволяв «бордовим». Перш за все – дозволяв володіти ініціативою, створювати моменти та забивати голи. Тому, нікого не здивувало, коли за підсумками першого тайму рахунок був 5:0 на користь «Бережанки».

По ходу поєдинку, коли, по суті, справу вже було зроблено, іноді виникали питання стосовно того, як «Вест Сайд» намагатиметься бодай би спробувати відновити інтригу в матчі. Але, на жаль, з плином часу «Вест Сайду» не вдавалося «розмочити» рахунок. І тільки на 21-й хвилині Зіняку вдалося забити «гол престижу». Ясна річ, що більшого «біло-червоні» не встигли зробити. Тому, їм довелося задовольнятись путівкою у «бронзовий» фінал.

Бережанка» – «Вест Сайд»  – 5:1