0

0
:
0

Для «СпецТех-Сахардо» це вже був другий поєдинок поспіль. До того ж, навряд чи «темно-сині» встигли відійти від гри проти «Ярда». «Олімп» мав перевагу в тому плані, що встиг трохи відпочити. Але чи встигли гравці цієї команди відійти в емоційному плані після драматичної поразки від «Мідаса»? Перебіг подій показав, що встигли. «Олімп» з самого початку зробив акцент на швидкий футзал. І внаслідок такої тактики «червоно-чорним» вдалося створити кілька моментів біля чужих воріт. Що стосується «СпецТех-Сахардо», то ця команда робила ставку на дальні удари, однак ворота Івана Семенюка залишались недоторканими. І будь-який гол міг суттєво змінити розстановку сил на майданчику. Однак, у першому таймі ніхто голів так і не побачив.

«Олімп» одразу після перерви почав тиснути на ворота Роюка, однак замість того пропустив. На 14-й хвилині Сергій Вихованець зміг втекти від опонентів та відкрив рахунок – 0:1. Це по-спортивному розізлило «олімпійців», які почали збільшувати тиск на ворота Роюка. «Червоно-чорні» не реалізовували просто вбивчі моменти. В одному з епізодів «Олімп» ледь не поплатились, коли привезли собі контрвипад, який, щоправда, не завершився голом. І все-таки «Олімпу» вдалося забити завдяки зусиллям Кузьміна. Однак, після того у «олімпійців» знову почались проблеми з реалізацією своїх моментів. Можна сказати, що іноді «СпецТех-Сахарадо» буквально щастило. Але, як то кажуть, щастить сильнішим. А сильнішими у цій грі стали саме гравці «СпецТех-Сахарадо, які на останніх секундах вирвали перемогу.

«Олімп» – «СпецТех-Сахарадо» – 1:2