0

0
:
0

Після такого напруженого поєдинку, який був між «Олімпом» та «Мідасом» важко переключитись на інший матч. Але «Ярд» та «СпецТех-Сахарадо» мали на меті подарувати як. Мінімум не гірше протистояння. Принаймні, «Ярд» – так точно. «Жовто-сині» на початку гри виглядали гостріше та цікавіше, тому і не дивно, що саме вони відкрили рахунок. «Ярд» хотів збільшити свою перевагу, але водночас міг у кількох епізодах і пропустити у свої ворота. Однак, все-таки біля воріт «СпецТех-Сахарадо» було гарячіше, і «темно-сині» мали би радіти, що не пропускали більше, хоча все до цього йшло.

І наче нічого не віщувало біди для «Ярда», однак для «жовто-синіх» прийшла біда звідти, звідки не чекали. Розіграш кутового на 13-й хвилині призвів до того, що Юрій Вихованець, який абсолютно не прикритий, замкнув дальню штангу. Однак, раділи «темно-сині» кілька хвилин, поки м’яч не опинився вже у їх воротах – відзначився Бондар. Після цього «Ярд», натхненний успіхом, міг би забити ще. Але замість цього отримав гол у відповідь від Палюха. І після цього на майданчику футзального центру ТРЦ «Адреналін-Сіті» почалися справжні «гойдалки», внаслідок чого шальки терезів у будь-який момент могли схилитись у будь-який момент. Так сталося, що одним з ключових епізодів гри став третій гол «Ярда» у виконанні Шкреда. Цей гол змусив «СпецТех-Сахардо» відкриватись. Але надалі у діях «темно-синіх» був лише один негатив. По-перше вони пропустили два дуже курйозних м’ячі наприкінці гри, а по-друге – червону картку отримав Палюх. Всі ці фактори призвели до того, що «СпецТех-Сахардо» зазнав поразки з рахунком 2:5.

«Ярд» – «СпецТех-Сахарадо» – 5:2