0

0
:
0

Оскільки доля першого місця у групі «D» вирішилась в очному протистоянні між «Спартаком» та «ІнБевом», то у матчі між «Радивилівмолоком» та «Фіміамом» гостро вирішувалось питання престижу та третього місця у квартеті. «Фіміам» показував більше бажання та націленість на ворота. А швидкі атаки «синіх» ставали справжньою проблемою для «молочників». Тому, і не дивно, що «Фіміам» дуже швидко відкрив рахунок завдяки голу Войовича. А вже скоро слово взяв Потурай, який оформив дубль. По такому перебігу подій можна було би зробити висновок, що навряд чи «молочникам» у цьому матчі щось світить. Але «червоно-білі», незважаючи ні на що, намагались боротись, і в одній з атак їм вдалося скоротити своє відставання. Відзначився Скулинець. І цей гол давав «молочникам» надію на те, що у другому таймі можна буде створити «камбек».

І дійсно – «червоно-білі» у другій половині мали можливості для того, щоб скоротити воє відставання до мінімального (як для початку). Однак, їм не щастило у завершальній стадії атак. «Фіміам» же відповідав гострими та швидкими випадами, які, щоправда, не приносили жодних дивідендів. Але все змінилося у середині другого тайму, коли стрімка атака «Фіміама» втілилась у гол Вашкевича. Після цього забитого м’яча «Фіміам» продовжив атакувати, і навіть ловив суперників на помилках. Однак, до голів це не призводило. Проте, навряд чи це вплинуло на настрій «синіх», які у підсумку перемогли з рахунком 4:1.

«Радивилівмолоко» – «Фіміам» – 1:4