0

0
:
0

Силовий футзал від «Юрінновації» проти контратакуючої гри «Теремно Хлібу» – така преамбула у цього поєдинку. Яка тактика виявиться переможною? Це було головне питання поєдинку. І відповідь на це питання почали давати «пекарі, які могли повести в рахунку в дебюті матчу, якби не впевнені дії Мамчура у воротах «Юрінновації». Після того «червоно-жовті» почали прибирати ініціативу до себе, і це одразу позначилось на володінні м’ячем. Кияни іноді не встигали за швидкими переміщеннями своїх візаві, і це могло мати сумні наслідки для представників столиці.  Зрештою, наприкінці першого тайму так і сталося – Ревчук відкрив рахунок.

Розуміючи, що після пропущеного на останніх секундах першого тайму голу «Юрінновація» буде тиснути, «пекарі» намагались більше дорожити м’ячем. І дійсно – кияни почали поступово тиснути. Натомість, «червоно-жовті» могли забити після контратак. Двічі після таких випадів Мамчуру довелося виручати свою команду. Але на 17-й хвилині голкіпер «Юрінновації» виявився безсилим, коли «Теремно Хлібу влався випад, який закінчився другим голом Ревчука. Після цього кияни перейшли на гру з п’ятим та спробували затиснути «пекарів» на їх половині майданчику. Однак, лучани грамотно грали у захисті та при першій ліпшій нагоді переходили до контргри. Врешті-решт, Савинок зміг скоротити відставання своєї команди до мінімуму. «Юрінновація» тут же знову пішла з п’ятим, сподіваючись врятувати матч, але замість цього отримала гол у порожні ворота від Байбули, який і встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «пекарів».

«ЮрІнновація» – «Теремно Хліб» – 1:3