0

0
:
0

«Агромат» та «Олика-2» за підсумками першого туру у своїй групі не отримали жодного очка, програвши свої матчі. Тому, для обох команд ця зустріч носила принциповий характер. І «Агромату», і «Олиці-2» потрібні були очки. Але вже на старті першого тайму «Агромат» став грати першим номером, і це принесло свої плоди. Голи Оліщука та Мойсеєва втілили перевагу «агроматівців» у життя, і по грі було зрозуміло, що це – далеко не межа. Але ближче до кінця першого тайму «Олика-2» почала переходити на половину майданчику «Агромату», і навіть могла забити. Однак, ворота Щерби були на «замку». А от Новаку наприкінці першого тайму довелося втретє витягати м’яч зі своїх воріт – Мойсеєв оформив дубль та зробив рахунок 3:0.

А як тільки гра поновилась, так вже свій дубль оформив і Оліщук. Тут треба відзначити комбінацію «агроматівців» – пас з глибини, і Владислав в один дотик переправив м’яч у ворота Новака – 4:0. «Агромат» і надалі контролював хід поєдинку, але при цьому дозволяв своїм опонентам щось створювати. Щоправда, зі створюваних епізодів «Олика-2» не забивала. І це, відповідно, було на руку «салатово-чорним». Вони змогли дограти поєдинок у відносно спокійному ритмі, і не менш спокійно довели його до перемоги.

«Агромат» – «Олика-2» – 4:0