0

0
:
0

Чинний володар Кубку «Волинської газети», житомирський «ІнБев», дуже потужно розпочав поєдинок проти «Радивилівмолока». Вже на 3-й хвилині рахунок був 3:0 на користь «пивоварів». І всі три голи забив капітан житомирян Олександр Левченко. Тобто, він оформив «класичний» хет-трик, забивши три голи в одному таймі. Вочевидь, на «фіолетових» так вплинула поразка «екстралігового» «ІнБев/НПУ» від київського «ХІТа» з рахунком 1:5. Тому, житомирська команда робила все, щоб у команд, які входять до структури ФК «ІнБев», цей ігровий день не був справді чорним. Здавалося, що у «Радивілівмолока» буде більше спокою після того, як перша четвірка пішла на змінгу. Однак, насправді це було не так. «ІнБев» повністю контролював гру, не дозволяв створювати своїм суперникам створювати небезпечні моменти, а подекуди просто куражився на половині майданчику «молочників». І результат був відповідним – 5:0 на користь «пивоварів» за підсумками першого тайму.

Майже ідентична картина була і у другій 12-хвилинці. Хіба що «молочники» іноді все-таки намагались йти вперед, але робили вони це без особливого успіху. А от «ІнБев» зміг ще двічі «розписатись» у воротах «червоно-білих». Це зробили Нечипуренко та Вакула, який оформив дубль. Фактично справу було зроблено, і чинні володарі Кубку «Волинської газети» могли пограти у своє задоволення. Більше ніяких змін у цій грі не було.

«ІнБев» – «Радивилівмолоко» – 7:0