0

0
:
0

«Спартак» розпочав поєдинок проти «Фіміама», який має реноме найдружелюбнішої команди Луцька, постійними атаками. І вже на 2-й хвилині Антон Капаєв відкрив рахунок. Здавалося, що цей пропущений м’яч про стимулює «Фіміам» йти вперед, аби зрівнювати рахунок. Однак, ситуація на майданчику склалась таким чином, що «Спартак» диктував умови гри та здебільшого знаходився на половині майданчику «Фіміама». Звісно, що це не могло не привести до проблем у захисті «синіх». І гол Іванюка лише підтвердив цю тенденцію. А на останній хвилині Журавський класним ударом зняв «павутиння» з воріт «Фіміама» – 3:0. За підсумками першого тайму все виглядало цілком закономірно.

У другому таймі «Фіміам» заграв трохи вільніше та цікавіше. Але забити бодай би один гол «синім» не вдавалось. Та і «Спартак», як здалося зі сторони, трохи розслабився. По такій грі гол у будь-які ворота міг би кардинально змінити ситуацію на майданчику. І цей гол стався на передостанній хвилині матчу – Антон Капаєв оформив дубль та фактично зняв усі питання щодо переможця гри. Хоча «Фіміам» на останніх секундах міг забити «гол престижу», але не судилося. 4:0 – перемога «спартаківців».

«Спартак» – «Фіміам» – 4:0