0

0
:
0

Поєдинок між «Агроматом» та «Теремно Хлібом» розпочав програму другої половини першого ігрового дня Кубку «Волинської газети». Обидві команди з самого початку показали, що вони заточені на атаку. А це вже було гарантією безкомпромісного двобою. Так, в принципі, і було. М’яч не зупинявся надовго у однієї з команд. Практично кожна атака «агроматівців» та «пекарів» могла завершитись взяттям воріт. Тому, по першій половині зустрічі важко було надати комусь перевагу. Хоча подекуди здавалось, що «Агромат» все-таки атакував гостріше. Але «Теремно Хліб» гідно відповідав. Більше того – майже одночасно з сиреною на перерву «червоно-жовті» могли повести у рахунку, але Бурковський не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Щербою.

Сценарій гри на початку другого тайму був чимось схожий на всю першу 21-хвилинку. Але на 15-й хвилині Бурковський виправився за страчену нагоду наприкінці першого тайму та вивів «Теремно Хліб» вперед. І «пекарі» виявляли бажання продовжувати у тому ж дусі. Вони застосовували високий пресинг, намагаючись змусити своїх візаві помилитись. Однак, забили «червоно-жовті» після того, як Бурковському знову вдалося втікти на побачення з Щербою. Цього разу 6-й номер «Теремно Хлібу» не схибив, пробивши поміж ніг воротарю «Агромату». Однак, буквально тут же «Агромат» зміг відквитати один гол зусиллями Бабія. А вже за кілька секунд «агроматівці» могли зрівняти рахунок, однак їм не вистачило завершального удару. Натомість, Остапов показав, що буває, якщо марнувати свої моменти – 3:1. «Агромат» пішов усіма силами відіграватись, але «ковтнув» ще дві атаки, і це вже 5:1 на користь «Теремно Хлібу». Таким був підсумок цього протистояння, яке починалося з інтриги, а закінчилося розгромом.

«Агромат» – «Теремно Хліб» – 1:5