0

0
:
0

Тільки-но розпочався поєдинок між «Оликою» та «Брендом, як «зелено-білі» вже повели в рахунку після голу свого капітана Шахраюка. Звичайно, «Бренд», який у цій зустрічі розглядався у якості фаворита, такий перебіг подій не влаштовував. Тому, «смугасті» намагались більше атакувати, розраховуючи на те, що десь оборона «Олики» обов’язково не витримає. Однак, усе було з точністю до навпаки. «Зелено-білі» не тільки витримували атаки своїх суперників, але і створювали контр випади. Щоправда, не так часто, як би цього хотілося гравцям «Олики». Але рахунок на той момент був на користь саме цієї команди. Тому, вона могла собі дозволити іноді марнувати нагоди для збільшення рахунку.

Так пройшов увесь перший тайм, і так почався другий. «Бренд» тиснув, а «Олика» відбивалась та подекуди контратакувала. В одному з епізодів Пашинський міг робити рахунок 2:0 на користь «Олики», але м’яч полетів трохи вище поперечини. «Бренд» у відповідь вирішив піти з п’ятим, і тепер щоразу на своєму м’ячі «смугасті» йшли з зайвим гравцем. І «Бренд» мав кілька можливостей для того, щоб реалізувати штучну більшість, однак у воротах «Олики» дива творив Супрун. Тільки у другому таймі на рахунку цього воротаря було як мінімум чотири «сейви». Могла «Олика» кілька разів забити у порожні ворота, але рахунок після фінальної сирени залишився незмінним – 1:0 на користь «зелено-білих».

«Олика» – «Бренд» – 1:0