0

0
:
0

На перших хвилинах протистояння між «Респектом» та «Оликою» важко було надати комусь перевагу. Обидві команди вирішили зробити розвідку боєм. Але поступово почала вимальовуватись ігрова перевага «Олики». Але в одному з епізодів у середині першого тайму «респектальні» перхопили ініціативу та почали створювати такі реальні моменти, після яких м’ячу, здавалося б, нікуди було більше летіти, окрім як у ворота. Однак, фарт та гра Супруна у воротах біли на боці «Олики». Втім, на 11-й хвилині і голкіпер «Олики» був безсилий, коли Заліпа все-таки відкрив рахунок у грі. І цей гол виявився єдиним у першому таймі, хоча подібних голів могло би бути набагато більше.

По перерві «картаті» могли зробити рахунок 2:0 на свою користь, однак цього разу «Олика» змогла не пропустити. А за кілька хвилин капітан «зелено-білих» Шахраюк зрівняв рахунок. В принципі, цей результат мав би бути ще у першому таймі. І він був би логічний. Але тепер, у другій половині зустрічі, за рівного рахунку будь-яка помилка могла би призвести до голу. Тому, обидві команди намагались не помилятись. Але на 20-й хвилині Заліпа оформив дубль. Він класно качнув суперника та пробив мимо голкіпера «Олики» – 2:1. Майже одразу «зелено-білі» пішли відіграватись. Але, незважаючи на їх зусилля, зробити це не вдавалось. До того ж, «Respect» був трохи ближчим до голу, ніж «Олика». Однак, «картаті» збільшити свою перевагу не встигли, тому їм довелося задовольнитися мінімальною перемогою.

«Respect» – «Олика» – 2:1