3: 12

Джафарова О./Бугайчук Н.

Гру яку очікували абсолютно усі учасники першої ліги Літнього чемпіонату, адже «Вікторія» могла у випадку перемоги добряче допомогти «Олімпу» запригнути у трійку призерів. Проте іншої думки були гравці «Мідаса» які з перших хвилин почали атакувати ворота свого суперника, голів довго чекати не довелося, Віталій Пшонік відкрив рахунок у матчі. Вже за дві хвилини перевагу «Мідасу» збільшив Микола Митюк. Мідасівці прямопропорційно минулому взяттю воріт за дві хвилини забили знову, це Олександр Дудко почав свою гольову феєрію. В цьому матчі у «Мідаса» здавалося залітає абсолютно все, наприкінці тайму Олег Мартин також включився і збільшив свій бомбардирський доробок. Другий тайм вже був формальністю і гравці просто догравали поєдинок до фінальної сирени, це дало «Вікторії» розмочити рахунок. Але підсумковий рахунок 12-3, міг лише радувати гравців «Мідасу».