0: 10

Джафарова О./Корпош Р.

Молодим гравцям «Альянсу» потрібно таки перестроїтися та усвідомити: футболі футзал – це два різних види спорту. Допоки молоді гравці робили безглузді тактичні та технічні помилки, досвідчені бійці «Ярду» кували свою новітню історію. Точні удари Артема Лимана і Миколи Дяка – запалили на табло комфортні 2:0. Безглузда плутанина ВолодимраПрокопчукафутзалу із волейболом привела до необов’язкового вилучення. Олег Борисюк лише з другої спроби зумів переграти Руслана Глинюка – 3:0, за хвилину і 4:0 (дубль оформив Микола Дяк).

Зі стартом другого тайму червоні провели стрімку, красиву та класичну футзальну атаку, яку завершив Артем Лиман. У гравців у синіх футболках гра цього дня взагалі не клеїлася, а фортуна відвернулася від них остаточно: молодь не потрапляла у ворота із вбивчих позицій, а коли м’ячу взагалі не було куди діватися, вони примудрялися діяти не як форварди, а як захисники і буквально вибивали м’яч, що і так залітав у ворота. Як наслідок, у Артема Лимана, Олександра Голодюка та Олега Борисюка по дублю, а Микола Дяк оформив покер. 0:10 – жах для одних, і радість медальному заліку для інших. Підопічні В’ячеслав Ливака мають чудовий шанс завоювати перше золото АМФВ.