3: 5

Джафарова О./Корпош Р.

Битва за золото розпочалася надто стрімко, уже на першій хвилині поєдинку Антон Капаєв буквально увігнав шкіряного у верхній кут воріт. Подвоїти перевагу червоних міг Микола Казьмірук, але штанга виручила Андрія Ткачука. На 5-й хвилині Віктор Сущ зумів відновити паритет точним нижнім ударом – 1:1. На 10-й хвилині Антон Капаєв зумів черговий раз вивести «Спартак» уперед. Під кінець тайму Володимир Журибіда примудрився спочатку  у неймовірному падінні по лінії врятувати свої ворота, а за кілька секунд вразити чужі – 1:3 на перерву.

У другому таймі гра тривала у обопільних атаках, у яких спочатку Дмитро Журавський запалив на табло 1:4, а Ігор Савич вдало замкнув простріл партнерів – 2:4. «Сімнадцятка» команди «поважних» усіляко заводив партнерів, нерідко брав гру на себе і за 2,54 до кінця зумів відновити інтригу у матчі – 3:4, а згодом влучив у поперечину. Здавалося гол синьо-білих назрів, проте шостий фол мало не порушив усі сподівання. Вадим Іванюк узявся виконувати 10-метровий, але Андрій Ткачук зумів врятувати своїх партнерів та надію на здобуття залікових балів. Однак, усі зусилля FC«Respect» разом із фінальною сиреною розвіяв Антон Капаєв своїм точним ударом. Хет-рик невгамовного Антона і битва за шість очок виграна – 3:5.