3: 6

Джафарова О./Голоскоков Д.

Матчем втрачених можливостей може назвати цю гру команда «Мідас» і перемогою волі – клуб «Респект». «Мідас» більш активно розпочав зустріч, захопив ініціативу, тоді як «картаті» явно вирішили пограти «другим номером». На перших хвилинах ігрова перевага «фіолетових» конвертувалася в потужний удар з розвороту Олега Мартина на позиції «стовпа», але «Респект» врятувала штанга. Довгі паси від «поважних» майже в карний «Мідасу» часом були досить гострими, але тотальна ігрова перевага була за підопічними Юрія Павельчука, які за п’ять хвилин до перерви двічі добилися успіху. Здавалося це міцний фундамент для переможного завершення матчу, проте по перерві «Респект» було не впізнати: дуже високий пресинг в поєднанні зі швидкістю змусив помилятися суперників і вже за дві хвилини м’яч двічі побував у воротах «Мідасу». Щоправда на постійний тиск протягом усього матчу у «картатих» явно не вистачало, а тому «фіолетові» змогли знову вийти вперед. Рівновагу за 5 хвилин до кінця відновив потужним ударом Ігор Савич. Ось тут «Мідас» і попав в пастку: бажання повернути перевагу раз за разом оголювало тили «фіолетових» і тим більше шансів з’являлося у контратак «картатих». Після того, як «Респект» вийшов вперед, «Мідас» розпочав гру з «п’ятим», але це призвело лише до того, що Ігор Савич оформив в цій грі покер, і встановив остаточний рахунок 6:3 на користь свого клубу.