1/8 фіналу

Літній Кубок Луцька, Центральний майданчик
7: 4

Джафарова О./Бугайчук Н.

Кубкові матчі мають у своєму активі чимало сенсаційних результатів і непередбачуваних сценаріїв. Цей матч також можна віднести до таких. Вже на 2 хвилині матчу рахунок у матчі був 2-1 на користь «Бережанки», хоча першими рахунок у матчі відкрили «олімпійці». Проте подальшої гольової феєрії не відбувалося, такий стартовий голепад призупинився і очікувати наступного взяття воріт довелося доволі довго. Вболівальникам довелося спостерігати за цікавим протистоянням цих команд і в другому таймі, гра проходила з обопільними атаками команд. Другий тайм подарував масу емоцій, голів (7), красивих комбінацій, неймовірних сейвів  у виконанні голкіперів. В цій перестрільці більш влучнішими виявилися гравці «Бережанки» які і крокують далі.