Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
3: 2
0

Джафарова О./Бугайчук Н.

Для «Олімпу» ця гра мала б відкрити дорогу до другого дивізіону у разі перемоги над «Ярдом», забігаючи на перед, підопічні Валерія Івахненка з цим впоралися, а тепер про все попорядку. Гра розпочалася з позиційних атак у виконанні обох команд, ніхто не хотів розкриватися дотримуючись порядку у захисних діях. Так продовжувалося аж до останньої хвилини тайму, коли «олімпієць» Михайло Семенюк відкрив рахунок у матчі. Після голу «Олімп» ще більше сил кинув на утримання цього результату. Ярдівці намагалися скористатися цим, проте найти підходи до воріт «Олімпу» довгий час ніяк не могли. Коли Олександр Єфімчук на 22 хвилині матчу зрівняв рахунок, інтрига ожила з новою силою. Проте «олімпійська» команда правильно відреагувала на пропущений гол і вже за 3 хвилини вела з рахунком 3-1, це Михайло Семенюк і Юрій Онищук відзначилися забитими голами, доречі в останнього був день народження, знявши футболку під час святкування голу Юрій отримав в подарунок від арбітра матчу заслужену жовту картку, а від команди Юрій отримав перемогу, яка дає змогу вийти у другій дивізіон в літньому чемпіонаті Волині з фут залу.