Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
3: 5
0

Джафарова О./Бугайчук Н.

Камаз-агро забезпечивши собі вихід у вищий дивізіон цю гру проводив у «відпочинковому режимі», «Вікторія» у звичному обмеженому складі намагалася чинити опір більш іменитому супернику. Вже на самому старті матчу команди обмінялися голами, відзначилися Дмитро Перванчук та Віталій Тележинській. Гра проходила без центру поля і виходи 3 в 2 чи 2 в 1 для цього матчу були нормою, що безумовно радувало вболівальників на трибунах. Всередині тайму перевага «камазу» стала помітнішою і голи Владислава Панькевича і Ігора Заболотного стали логічним завершенням першого тайму. В 2 таймі «Вікторія» спробувала нав’язати боротьбу проте сил на весь тайм не вистачило, оголивши власні оборонні редути гравці «Вікторії» не втримали Романа Киценюка і Владислава Панькевича які зробили рахунок не пристойний 5-1. Дещо розслабившись гравці «Камазу» зразу були покарані голами Андрія Тучкевича та Павла Ольшевського. Підсумкові 5-3, «Камаза Агро» впевнено проходить груповий етап, а «Вікторія» гратиме у другому дивізіоні.