1: 8

Журибіда В./Тучкевич А.

У другому поєдинку чудо від гравців «Татрафан» глядачі так і не побачили. Все йшло за сценарієм гостей. До восьмої хвилини Олександр Якимчук оформив «дубль». Перевагу своєї команди збільшив Руслан Гоза 0-3. На останній хвилині тайму гості відзначились ще двічі, після розіграшу кутового забиває Сергій Денисюк, а остаточну крапку у таймі ставить Віктор Терещук 0-5, колективи йдуть на відпочинок.

В другій половині нічого не змінилось. На третій хвилині у свій доробок записує «хет-трик» Олександр Якимчук. Наприкінці матчу Віктор Терещук забиває свій «дубль», а Дмитро Журавський робить рахунок на табло 0-8. На останній хвилині гіркоту поразки зумів підсолодити гол у виконанні Сергія Германюка, який і поставив остаточний рахунок у матчі 1-8. До півфіналу стадії плей-офф впевнено крокує ФК «Рятівник».