7 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
23: 70

Попко М./Голоскоков Д.

Зустріч двох досить рівних суперників розпочалася «без розкачки» і на великих швидкостях. Вже на перших хвилинах обидві команди мали нагоди для взяття воріт, але першими успіху добилися «рятівники» - відзначився Михайло Мочерад. «Юнайтед» кинувся відігруватися і декілька раз лише майстерність Станіслава Анісімова рятувала «Рятівник». А от кінцівка тайму таки залишилася за «пожежниками» - розігравши через «стовпа» класичну контратаку, «емчаесники» пішли відпочивати з перевагою в два м’ячі. Зусилля «об’єднаних» на початку другої половини були винагороджені голом і розрив у рахунку скоротився до мінімального. Цей гол додав «юнікам» натхнення і Андрій Тучкевич замкнув передачу на «дальню» штангу. Щоправда нічия довго не протрималася: Олександр Якимчук потужним ударом знову вивів «Рятівник» вперед, а комбінація за участю капітана «пожежників» Віктора Абрамчука збільшила відрив. Автогол остаточно «поховав» «Юнайтед» і обмін голами наприкінці зустрічі зафіксував остаточний рахунок 7:3 на користь «Рятівника».