Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
3: 14
0

Джафарова О./Бугайчук Н.

«Сахарадо» продовжує змітати всіх на своїй дорозі, цього разу жертвою команди з цукрового стала «Вікторія», яким очікувати на позитивний результат було важко ще з самого початку, адже відсутність номінального голкіпера, роль якого виконував польовий гравець і одна заміна, залишалося надіятися тільки на чудо. Чуда не сталося і з перших хвилин ініціативою заволоділо «Сахарадо». Голів чекати довго не довелося, їх було багато і на любий смак. Ще в першому таймі рахунок був 7-1 і другий тайм ставав формальністю. Здавалося в «Сахарадо» відзначилися усі гравці які були в заявці на матч, навіть воротар Дмитро Роюк заніс до свого активу один результативний удар. Підсумковий рахунок матчу 14-3 на користь «Сахарадо».