Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
7: 3
0

Семенюк Ю./Кунаков О.

В цьому поєдинку була надто помітною різниця у класі суперників. Гравці “Вікторії” грали впевнено, не засмучуючись через величезну кількість нереалізованих гольових моментів, притримуючись відомого кредо збірної Бразилії “ви заб’єте нам скільки зможете, а ми вам скільки забажаємо”. Навіть попри марнотратство суперників на 3-й хвилині “Ярд” вже поступався 0:2 після автоголу та голу Романа Дмоховського. Втім, хлопці у червоних футболках не думали опускати руки. У відповідь вони видали ударну п’ятихвилинку, скоротили відставання до мінімуму, а в одному з моментів “вікторіанцям” відверто пощастило, коли гарматний постріл Станіслава Новічкова прийняла на себе хрестовина. Та досвід є досвід, наприкінці тайму Максим Конон відірвався від захисників “Ярду” та класним ударом поклав м’яч у дальню дев’ятку.

По перерві гравці “Вікторії” діяли дещо уважніше і не давали суперникам багато простору і часу на прийняття рішень. До того ж, не забували й про атаку. А в кінці зустрічі команди взагалі потішили глядачів гольовою феєрією, яка завершилась на користь “Вікторії” 7:3.