6 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
56: 46

Семенюк Ю./Тучкевич А.

Вже з самого старту поєдинку господарі почали насипати удари по воротах, але там свою майстерність демонстрував Юрій Стасюк. Лише в середині тайму «помаранчеві» зуміли вразити ворота суперника, але зробили це двічі, у свій актив «дубль» записав голеодор Андрій Мельник. Зусиллями Назарія Навроцького гості швидко зуміли відквитати один м’яч. Наприкінці тайму господарі збільшили свою перевагу до трьох м’ячів: спочатку свій «хет-трик» забив Андрій Мельник, а згодом гравець «Модерна» зрізав кулястого у власні ворота 4-1, з таким рахунком колективи пішли на відпочинок.

На початку другої половини нестримний Андрій Мельник робить «покер» після розіграшу стандарту. Після голу господарі ніби зупинились, і цим почали користуватись опоненти: чудово прийнявши на груди і з розвороту прекрасним ударом Павло Рузак забиває, а невдовзі Анатолій Денисюк скорочує рахунок до двох м’ячів. Ще велику низку моментів мали гості, але не зуміли вразити ворота суперника. На останній хвилині колективи обмінялись забитими голами: спочатку Дмитро Журавський збільшує перевагу до трьох м’ячів, а Назарій Навроцький з десятиметрової позначки ставить остаточний рахунок протистояння 6-4.

А ось у затяжній серії післяматчевих шестиметрових успіх святкували гості, перегравши своїх опонентів з рахунком 6-5.