6 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
26: 61

Джафарова О./Бугайчук Н.

Матч корпоративної ліги Волині між цими командами подарував масу емоцій, прогнозована в літній період небагаточисельність гравців в складах обох команд не зменшила якості гри у виконанні гравців. Вже на початку матчу голами відзначилися «моторні хлопці», Олександр Ващук та Мирослав Лащук. Здавалося б комфортна перевага і чудовий старт дозволять феєрити і надалі гравцям в синіх футболках, проте іншої думки був досвідчений і енергійно молодий (голова комітету дитячого футзалу) Олег Мартин, який почав забивати голи на любий смак, що дозволило АМФВ вийти вперед. Проте сил команді «асоційованих працівників» не вистачило для того, щоб зберегти переможні цифри на табло, за декілька хвилин до фінального свистка Олександр Ващук забив останній гол у матчі і оформив остаточний рахунок 6-6. У серії післяматчевих пенальті влучніші були гравці «АМФВ ТІМ».