6 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
35: 32

Журибіда В./Тучкевич А.

З перших секунд команди показали, що глядачам нудьгувати не прийдеться. Атака, ось одним словом можна охарактеризувати гру обох колективів. Більше ударів нанесли підопічні Петра Назарука, один з яких на п’ятій хвилині увінчався успіхом: вдало пробив Михайло Семенюк. На досягнутому господарі не зупинились і в середині тайму рахунок подвоїв Михайло Семенюк після того як обікрав суперника вийшов віч-на-віч з голкіпером і не лишив йому жодних шансів 2-0. За хвилину до завершення першої половини вдало на добиванні зіграв Данило Дзюбинський та встановив рахунок на табло 3-0, з яким команди пішли на відпочинок.

У другій половині події розвивались дуже швидко. На початку тайму гості зуміли відквитати один м’яч зусиллями Романа Поліщука, який завершив прекрасну атаку в один дотик, а ще за декілька секунд в активі у Романа був «дубль» а на табло 3-2. Гості й надалі продовжували тиск на ворота суперників, але в середині тайму зловивши на контратаці дальню штангу замкнув Михайло Курасевич та збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. За дві хвилини до завершення поєдинку прекрасним пострілом в девятку Сергій Андрійчук скорочує рахунок до мінімуму. Після чого гості почали грати з п’ятим польовим за що і поплатились. За десять секунд до завершення поєдинку Роман Козачок через весь майданчик вразив ворота суперника і поставив остаточку крапку у цьому поєдинку 5-3.

У серії післяматчевих шестиметрових успіх святкували господарі, перегравши своїх опонентів з рахунком 3-2.