Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
1: 6
0

Джафарова О./Корпош Р.

Друга пара із групи «С» розпочала матч досить жваво. Уже на 2-ї хвилині спрацювала спартаківська братівська зв’язка – Антон Капаєв віддав передачу, а Богдан вдало замкнув – 1:0. На 8-й хвилині Геннадій Боровський завершив свій сольний прохід по флангу точним ударом у нижній кут Олександра Лещука – 1:1. Але вже за хвилину Антон Капаєв скориставшись передачею з глубини холоднокровно пробив поміж ніг голкіперу – 2:1.

Після перерви респектівці робили спроби врятувати гру, але «Спартак» цього вечора було не зупинити. На 14-й хвилині чудова футзальна комбінація завершилася точним ударом Вадима Іванюка – 3:1. У середині другого тайму червоні знову вдало скористалися помилками суперника – Дмитро Жураківський та Артем Степанюк відзначилися точними пострілами – 5:1. На останній хвилині гри Володимир Новосад довершив розгром біло-синіх – 6:1. Респектівці могли підсолодити гіркоту поразки, але штанга зіграла за Олександра Лещука!

«Спартак» упевнено очолює групу із максимальною кількістю балів, а FC Respect після стартової нічиєї дещо забуксував.