4 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
21: 103

Грицак А./Голоскоков С.

Початок гри між клубами корпоративного футзалу «Tatrafan» та «Модерн-Експо» із швидким голом підопічних Андрія Вюника здавалося буде в активі «модернівців». Проте господарі зуміли відбити шквал стартових атак і кілька разів огризнулися, забивши на 8-й хвилині стараннями Віктора Сентюрова. Але втримати паритет «біло-чорним» не вдалося. Дублі Андрія Коструби та його тезки Андрія Мединського формалізували у протоколі рахунок першого тайму – 1:4.

Від початку другої половини гри інтрига щодо перможця зустрічі остаточно вмерла. Два голи «червоних» по суті підбили підсумок протистояння, хоча у заключній стадії «Селект» ще чотири рази побував у воротах Русалана Гамули. А «модерновий» Назарій Навроцький на потіху глядачам оформив дубль «рабоною» у стилі чемпіона Європи Рікардіньо. І в серії пенальті «Модерн-Експо» виявився сильніше – 2:3.