27: 63

Джафарова О./Голоскоков С.

В другій грі однойменного туру серйозні випробування чекали на команду «Мотор». Розлючений стартовою поразкою у «корпоративці» луцький «Tatrafan», з перших хвилин почав осаду воріт суперника, раз за разом розчаровуючи Анатолія Сивого влучними ударами у сітку. Досвідчені гравці «моторівців» Павло Котру та Олександр Ващук мало що могли протиставити швидкій та ефктивній грі суперника. Попри всі прогнози та розклади «Tatrafan» пішов на перерву за рахунку 5:3 на свою користь.

Після відпочинку гойдалки продовжилися, аж доки команда-«двигун» не розкрутилася на максимальну кількість обертів і за кілька хвилин до фінального свистка зуміла вийти вперед. Проте «Tatrafan», як і в сюжеті попереднього недільного поєдинку, вирішив  залишитися у тренді і на останній хвилині після голу Віктора Сентюрова рахунок зрівняв. А «моторівець» з Ківерець Олександр Ващук закінчив останню комбінацію протистояння своїм влучним пострілом і приніс своїй команді першу Вікторію з мінімальним рахунком 7:6. Як і першій грі туру невеличка сатисфакція за поразку в ігровий час вдалася клубу «Tatrafan» у серії обов’язкових шестиметрових ударів – 2:3.