1: 5

Джафарова О./Тучкевич А.

У цьому поєдинку, коли оголошували склади команд вже встиг відзначитись Олександр Гук та вивести «боратинців» вперед. Ключовою особою у команді господарів був Михайло Бачинський, який мав змогу зрівняти рахунок, але голкіпер діяв просто блискавично. А ось на десятій хвилині після чудової атаки сильним та влучним пострілом Андрій Ясінський збільшує перевагу своєї команди 0:2, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі гості повністю володіли ініціативою, і на шістнадцятій хвилині після гарно розіграної комбінації, Олександр Гук віддав на пусті Андрію Ясінському, який у матчі оформляє «дубль». Господарі швидко зуміли відквитата один м’яч стараннями Дмитра Поліщука, але відразу Олександр Гук забиває свій «дубль» та збільшує перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Контролюючи м’яч, «боратинці» не давали змоги вразити свої ворота, а з фінальною сиреною Павло Бебко поставив жирну крапку у цьому поєдинку 1:5. Впевнена перемога гостей, які здобули звання абсолютного чемпіона ліги.