3: 2

Джафарова О./Тучкевич А.

Останній вирішальний поєдинок за визначення абсолютного чемпіона ліги розпочався досить розкутою грою обох колективів. Вже на другій хвилині після розіграшу аута влучним та потужним пострілом у самісіньку девятку Юрій Лоскутов вивів господарів вперед. Після пропущеного юні футзалісти гостей почали створювати багато атак, одна з яких в середині першої половини увінчалась успіхом: до останнього зіграв Василь Поліщук та в підкаті з лицевої лінії зробив простріл, голкіпер зіграв не вдало і скориставшись помилкою Віталій Кромський встановив паритет у зустрічі. За тридцять секунд до завершення тайму «горохівчани» зуміли зробити для себе чудовий гандикап: спочатку Ньядо Лавіл вивів команду вперед, а відразу після того Олександр Марчук зробив рахунок на табло 3:1, з яким команди і пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі, маючи перевагу у рахунку господарі почали грати на його утримання. Створюючи багато атак, гості частенько наражались на швидкі контр випади, але в обох випадках  надійно діяли голкіпери. На дев’ятнадцятій хвилині знову у ролі чудового асистента проявив себе Василь Поліщук, після його передачі Віктор Олінчук скорочує рахунок до мінімуму. За дві хвилини до кінця поєдинку, гості всіма силами тисли на ворота суперника, але «кулястий» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Гравці «горохівської» команди вміло дотримали мінімальний рахунок та здобули звання абсолютного чемпіона ліги.