7: 4

Онищук Ю./Бугайчук Н.

Впевнена перемога у першому матчі фінального протистояння  цих двох команд, залишала фаворитом колектив з Рожищенського району. Багаточисленний фанатський десант «цукрової» команди який окупував трибуни «Арени Спорт» з перших хвилин почав гнати своїх «пацанів» вперед. Як результат швидкий гол Сергія Примачка, але бомбардирські вміння відразу показав Роман Ткачук який зрівняв рахунок. Трибуни не зупинялися ні на хвилину, «сахарадівська машина» не зважаючи на пропущений гол також, так Олександр Лукашевич своїм ударом зробив рахунок 2-1. Такий жвавий початок дещо заспокоївся в середині тайму, гра перейшла у своєрідні гойдалки, але без результативних атак. Перерва пішла більше на користь «Сахарадо» які буквально за 3 хвилини зняли питання про переможця у цьому матчі, спочатку Василь Шишка, а ще згодом Володимир Крупнік та Михайло Зайчук довели рахунок до розгрому 5-1. Рятувати матч Фк «Топільно» вирішило за допомогою гри в 5 польових. Вибудувавши міцні оборонні редути «сахарадівці» захищали переможний результат. Останні хвилини матчу нагадали справжній футзальний триллер, емоції вирували як на майданчику так і на трибунах. Велика кількість боротьби, емоції, жовті картки ( 9 карток отримали на двох команди) ну і голи, голи, голи.  Олег Кодлубай зумів оформити хет-трик, але цього було мало щоб розраховувати на позитивний результат, по голу ще забили Василь Шишка і Юрій Вихованець з «Сахарадо». Підсумкова перемога 7-4 колоритної команди з «цукрового» і це ще не кінець. 3 матч у цьому протистоянні повинен вирішити хто стане абсолютним чемпіоном у 2 лізі.