23: 33

Онищук Ю./Бугайчук Н.

Впевнена перемога «Бережанки»  над знекровленим «Фк Рятівник» в першому матчі фінальної серії плей-оф, не давала остаточної відповіді хто стане Абсолютним чемпіоном у 3 лізі. Швидкий гол Юрія Подлескова на початку матчу і здавалося, що суботній поєдинок продовжується далі. Цього разу «рятувальники» почали рятуватися відразу, Андрій Мельник завершив атаку влучним ударом, 1-1. Бадьорий старт у виконанні обох команд, задав темпу і напруги на весь поєдинок. «Бережанка» зберігала в голові результат першого матчу і тримала свої оборонні редути міцно. А коли рахунок змінився на користь команди з горохівського району, завдяки результативним діям Вадима Качко, залишалося лише довести справу до логічного завершення. Цього разу швидко відігратися «Фк Рятівник» не зміг, свою майстерність у рамці демонстрував голкіпер Олександр Клецор.  Рахунок до перерви не змінився, проте на початку 2 тайму Адрій Мельник зрівняв рахунок. Це не аби як збадьорило гравців в помаранчевій формі, які продовжили тривожити голкіпера «Бережанки». Здавалося б переломний момент у матчі настав коли «рятувальники» вийшли вперед наприкінці матчу, гол забив Володимир Ренькас, але прудконогий Костянтин Добровольський відразу відновив нічийний результат на табло. Діло йшло до серії післяматчевих пенальті, жодна з команд не наважилася на фінальний штурм воріт суперника. «Бережанка» вже запам’яталася у цьому сезоні довготривалим пробиттям пенальті у попередній стадії, цього разу вистачило 3 ударів. Маючи більший досвід у пробитті 6-метрових ударів «бережанці» не помилялися і переможний удар Богдана Затерихи констатував як факт, Фк «Бережанка» абсолютний чемпіон у 3 лізі Чемпіонату Волинської області з футзалу.