23: 33

Онищук Ю./Тучкевич А.

Після першої фінальної зустрічі господарі за один крок були від звання абсолютного чемпіона ліги, а гості мали велике бажання перенести все на третій матч і вирвати це звання. Вже на третій хвилині Віталій Кромський віддав чудовий пас на свого партнера Романа Сосновського, який міг відкрити рахунок, але після його удару м’яч потрапив у поперечку. Гості також не пасли задніх і провели безліч атак, які мав завершати Олександр Новаковський, але «шкіряний» вперто не хотів залітати у сітку воріт. На десятій хвилині знову поперечка врятувала гостей після потужного удару від Віталія Кромського, і як кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі», саме на дванадцятій хвилині Олександр Марчук зумів влучним ударом вразити ворота суперника і вивести свою команду в перед 0:1, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась досить жваво, енергійний Віталій Кромський розібравшись з двома опонентами віддав на пусті Роману Сосновському, який встановив паритет у зустрічі. Рівний рахунок тримався аж до двадцять другої хвилини, на якій Юрій Борецький вивів господарів вперед. Але їхня мінімальна перевага розтанула через хвилину, коли класним пострілом Андрій Марценюк зробив рахунок на табло 2:2. Боротьба, боротьба і ще раз боротьба і в результаті цього через перебір фолів арбітри призначають десятиметровий удар, який наважився пробити Юрій Лоскутов. Після його удару «горохівчани» повели у рахунку. Зрозумівши, що нічого втрачати, господарі пішли у ва-банк граючи з п’ятим польовим, і за тридцять секунд до фінальної сирени потужний удар від Євгена Поліщука, який встановив рівновагу у матчі та перевів його у серію післяматчевих шестиметрових ударів. В цій серії сильнішими виявились гості, перегравши своїх опонентів з рахунком 3:2. Отже, звання абсолютного чемпіона ліги, колективи розіграють у заключній третій фінальній зустрічі.