10: 3

Трофімчук Р./Голоскоков Д

Відсутність штатного голкіпера Станіслава Анісімова на воротах «Рятівника» знову зіграла злий жарт з «пожежниками», адже гравцям «Бережанки» залишалося лише поціляти в «рамку», місце в якій зайняв польовий гравець Руслан Гоза. Голи на будь-який смак в кількості п’яти штук, що було забито в першому таймі надали комфортну перевагу «бордовим», тоді як «помаранчеві» лише одного разу змогли досягти успіху. В другому таймі «Рятівник» хоча і забив першим, проте великого зиску з цього не отримав: «бережанківці» продовжували бити по «болючому місцю», а саме по воротах своїх суперників і м’яч безжально знову і знову залітав у сітку гравців МНС. За рахунку 2:8 «пожежники» взяли тайм-аут і вже за декілька секунд вдало розіграли кутовий, що завершився взяттям воріт. Проте «Бережанка» і не думала збавляти оберти і Богдан Затериха потужним ударом відновив гандикап в шість м’ячів. Наприкінці матчу інтрига крутилася лише навколо питання чи «ковтне» «Рятівник» двозначну кількість голів? Десятка світилася на табло як кінцевий результат зусиль «Бережанки» після фінальної сирени, «Рятівник» же задовільнився «трієчкою».