1: 4

Трофімчук Р./Тучкевич А.

З перших секунд матчу було видно, що обидві команди рішуче налаштовані на фінальну гру. На кожному клаптику майданчика точилася неймовірна боротьба, лише в середині першої половини Валерій Возняк забиває «кулястого» у ворота та виводить гостей вперед. На десятій хвилині Роман Сосновський мав можливість збільшити рахунок, але влучив у штангу, а ось його одноклубник Микола Сладковський зумів подвоїти рахунок гарним пострілом від поперечки. На останній хвилині тайму гості ще збільшили свій гандикап, завдяки голу Романа Сосновського, і на табло 0:3. З таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі була протилежна першій. Відразу господарі великими силами тисли на ворота суперника, створюючи багато моментів. Особливою фігурою в цих атаках був швидкий Ньядо Лавіл, він мав безліч моментів розписатися у воротах, але «селект» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Лише на двадцятій хвилині Віктор Нестерук зумів відквитати один м’яч, але наприкінці матчу злий жарт зіграв проти команди господарів, адже після прострілу гравець зрізав м’яч у власні ворота, 1:4. Впевнена перемога гостей у першому фінальному поєдинку, а ось господарі чекають з нетерпінням матч-відповідь.