1: 2

Грицак А./Тучкевич В.

У цьому протистоянні зійшлись команди з верхньої частини турнірної таблиці, і даний матч вирішував долю другого місця. Почалось все з голу гостей, на другій хвилині Сергійі Чемерис потужним ударом відправляє м’яч у сітку воріт суперника 0:1. Була відчутна напруженість поєдинку, команди боролись за м’яч на кожному клаптику майданчика. Під завісу першого тайму господарям вдається зрівняти рахунок, відзначився Андрій Главацький  1:1, після чого лунає свисток арбітра про закінчення першого тайму.

У другій половині матчу команди показують своє рівність, проводячи чудові атаки з небезпечними ударами по воротах. І все ж таки одна з таких атак для гостей увінчалась голом, на сімнадцятій хвилині забиває Ігор Махнюк і виводить свою команду вперед. Після голу не справившись з емоціями команда «Зимне» пересварилась і гравці зійшли з ігрового майданчика, що означало перемогу команди «КС-Ветеран», яка після перемоги займає друге місце у турнірній тублиці регулярки.