Півфінал

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
5: 3

Орлов В./Бугайчук Н.

Перший фіналіст вже був відомий. Ця гра повинна була дати відповідь хто буде другим фіналістом. Досвідчений «Авангард» який готувався до цієї зустрічі після ранньої поразки у плей-оф чи виснажена 3 матчевим протистоянням у півфіналі раунду плей-оф «Мар’янівка». Гра за участю горохівського колективу це завжди шоу різного жанру. Так і сталося цього разу, емоційний початок матчу, велика кількість ударів задавала тон цій грі. Вже на 4 хвилині тайму Назар Романюк підступним ударом відкрив рахунок у матчі, 1-0 на користь «NERIS Авангард». Цей гол лише добавив «жару у вогонь» цієї гри, моментів і так вистачало обидвом командам і голів у цьому матчі має бути багато, це лише справа часу було зрозуміло. Наприкінці тайму відбувся довгоочікуваний голепад, спочатку Петро Пашинський зрівняв рахунок, а вже за декілька хвилин завдяки тому ж Петру Пашинському і Максиму Домбовському «Мар'янівка» вела у рахунку 3-1. Після розіграшу кутового, у власні ворота зрізав мяч гравець «Мар'янівки», 3-2 і «NERIS Авангард» з мінімальним відставанням готувався до другої половини матчу. Початок якої продовжив завершення першого тайму, голом відзначився Богдан Гринчук який зрівняв рахунок. Гра нагадуюча американські гірки не давала скучати вболівальникам на трибунах. В другій половині тайму команди взяли паузу щодо створення гольових нагод, «NERIS Авангард» максимально упростив гру застосовуючи 2 габаритних гравців впереді, а в «Мар'янівки» не вдавалися фірмові швидкісні атаки. Напруга зростала і не витримали її гравці в червоно-білій формі, допустивши помилку наприкінці матчу Богдан Гринчук вивів «Авангард» вперед. Матч рятувати Сергій Магера вирішив рятувати з грою в 5 польових, вийшло сумбурно і не ефективно, а Вадим Носалюк забив і оформив остаточний рахунок у матчі 5-3. «NERIS Авангард» оформляє вихід у фінал кубку АМФВ.