1: 2

Трофімчук Р./Голоскоков С.

Для представників Другої ліги, що виборювали право зіграти у фіналі плей-офф з луцьким «Сахарадо», знадобилося лише 2 хвилини, аби забити два голи на двох. Така собі цифрова мимістифікація.

Після цього на майданчику тривала гольова посуха, аж доки швидкий розіграш вільного удару не призвів до голу у виконанні Олега Кодлубая. На останніх секундах тайму рахунок мав бути нічийним, але круглястий після удару «жовто-червоних» влучив у стійку.

По перерві ініціатива перейшла до «хлібопіків», котрі великими силами пішли у наступ. Контроль м’яча, безліч ударів, але «селект» аж ніяк не хотів прямувати до сітки. Тиск зростав. Емоції вирували. М’яч вкотре «облизав» каркас воріт гостей. Проте до фінальної сирени так нічого і не змінилося. Мінімальна перемога 2:1 вивела «Топільно» у фінал, де на них чекають гравці луцької команди «Сахарадо». Очікується справжня «заруба».