8: 5

Орлов В./Тучкевич А.

Цей поєдинок став дійсно став окрасою ігрового дня. Лише ця пара команд не знала, хто покрокує до фіналу плей-офф. Вже на третій хвилині господарі повели у рахунку завдяки влучному пострілу, який виконав Сергій Примачок та вивів свою команду вперед. Чудову нагоду зрівняти рахунок мав Олег Яцюк, але влучив у поперечку воріт, а ось його одноклубник Олександр Карпік на сьомій хвилині матчу сильним ударом відновив рівновагу у поєдинку. Під завісу тайму хлопці з «сахарного» знову вийшли вперед завдяки голу, який забив Роман Кузава та встановив рахунок на табло 2:1, з яким команди пішли на відпочинок.

Ось у другій половині ці колективи видали просто феєричний футзал. За три хвилини тайму «волинські хорвати» вже вели з рахунком 2:4: відзначився швидкий Петро Пашинський та «дублем» молодий талант Юрій Піддубний. Команда господарів після такого провального старту тайму змогла не тільки оговтатись, а просто забивати раз за разом: спочатку зі штрафного Василь Шишка скорочує рахунок до мінімуму, а Юрій Вихованець його зрівнює. Лідер команди Володимир Крупнік виводить свою команду вперед, а свій «дубль» забиває Сергій Примачок та збільшує гандикап своєї команди до двох м’ячів. А на двадцять другій хвилині взагалі злий жарт зіграв з командою гостей: коли в боротьбі голкіпер закинув м’яч у власні ворота. А ще на тій самій хвилині Віталій Палюх робить рахунок 8:4. На останній хвилині матчу підсолодив гіркоту поразки гол у виконанні Петра Пашинського, який поставив остаточний результат матчу 8:5. Команда «Сахарадо» крокує до фіналу, а підопічним Сергія Магери можна лише подякувати за той яскравий футзал, який вони дарували протягом всього чемпіонату.