:
10

Журибіда Володимир, Гоза Руслан, Джафарова Олександра

Орлов В./Тучкевич А.

З перших секунд зустрічі обидва колективи дали зрозуміти, що налаштовані досить рішуче. На кожному клаптику майданчика глядачі могли побачити боротьбу, та чого там лукавити багато боротьби. Гості більше контролювали м’яч, але гравці «Юності» швидко втікали у контрвипади. На одинадцятій хвилині один з таких рейдів став успішним, влучним пострілом відзначився Володимир Тростянчук, який вивів господарів вперед 1:0, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

У другій половині було дуже гаряче. Вже на другій хвилині тайму за другу жовту, був вилучений Павло Старушкевич, і цим скористався Владислав Козачок та відновив рівновагу у зустрічі. Ще за хвилину, але у рівних складах чудовим пострілом «шкіряного» забиває Валентин Кривицький та виводить гостей вперед. В середині тайму був вилучений гравець «Ласки» Костянтин Вознюк, цим міг скористатись Павло Ліщук, але голкіпер Сергій Гапонюк зіграв надійно. За хвилину до завершення матчу чудову нагоду зрівняти рахунок з десятиметрової позначки мав голкіпер господарів Іван Присяжнюк, але «помаранчевих» врятувала поперечка. За секунду до фінальної сирени, остаточну крапку у зустрічі поставив Олександр Назарчук 1:3, та вивів свою команду до фіналу плей-офф.