1: 7

Орлов В./Тучкевич А.

Поєдинок команди розпочали досить бережно, та почали пристрілюватись з дальніх дистанцій. Команда гостей більше володіла м’ячем, а їх опоненти нанесли більше ударів. На п’ятій хвилині в центрі майданчика невдалу передачу виконав гравець господарів, яку перехватив Сергій Вишневський, після чого віддав на Андрія Старушкевича, який забив «кулястого» у сітку та вивів свою команду вперед. В середині тайму порушили правила проти Сергія Вишневського, який сам наважився на удар, та пробив гарматним пострілом в самісіньку девятку подвоїв рахунок у зустрічі 0:2, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі була більш щедра на голи. Вже у старті тайму, знову зі штрафного відзначився Сергій Вишневський, а на шістнадцятій хвилині він записав у свій актив «хет-трик», та збільшив перевагу своєї команди до чотирьох голів. Після пропущеного господарі зрозуміли, що втрачати нічого і пішли у ва-банк з п’ятим польовим, це коштувало їм ще трьох пропущених: розписались у воротах Олександр Драганчук та Олександр Серяпов забивши в пусті, а Андрій Панчина забив головою після передачі все того ж нестримного Сергія Вишневського. Гіркоту поразки зумів підсолодити гол на останній хвилині у виконанні Юрія Мельничука, 1:7. Впевнена перемога гостей, які у підсумку крокують у фінал плей-офф.