62: 27

Орлов В./Тучкевич А.

Поєдинок розпочався дуже весело, атака на атаку. На третій хвилині за гру рукою у власному штрафному майданчику, арбітри призначають шестиметровий удар у ворота господарів: Михайло Запорожець не зумів переграти голкіпера, але арбітри за недотримання правил призначили повторний удар, який пробив голкіпер Назар Пушкарчук, але його візаві Богдан Мусічук знову був на висоті. За хвилину після чудової атаки Андрій Савула виводить свою команду вперед, але Микола Сладковський встановив рівновагу у зустрічі, і за рахунку 1:1, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина була дзеркальна першій. На дев’ятнадцятій хвилині молодий та енергійний Віталій Кромський мав змогу вивести гостей вперед, але після його удару м’яч потрапив у поперечку, але невдовзі його партнер по команді Роман Сосновський влучним пострілом забив «кулястого» у ворота 1:2. За дві хвилини до кінця поєдинку відзначився Роман Власюк класним пострілом зі штрафного та зробив рахунок нічийним. Долю фінальної путівки плей-офф команди розіграли у серії післяматчевих шестиметрових, де сильнішими виявились гості, перегравши своїх опонентів з рахунком 6:7.