:
9

Мищук Анатолій, Журибіда Володимир, Бабич Олександр

Орлов В./Притулюк Д.

В першому матчі рятівники без особливих проблем розібрались з суперником та здобули перемогу з рахунком 7:3, але в даному матчі не все так просто. Рахунок у матчі відкрив Антон Абрамов, який влучним ударом з носка не залишив жодного шансу голкіперу. Подвоїв перевагу «Радимо» Олександр Горбачевський, а все той же Абрамов зробив гандикап для своєї команди у три пункти. І це все відбулось за дві хвилини. Трішечки отямившись та взявши тайм аут номінальні господарі майданчику кинулись наздоганяти та Андрій Мельник відразу ж скоротив відставання до двох забитих.

По перерві «радивилівці» відновили перевагу у три м’ячі, але помаранчеві здаватись не збирались Віктор Абрамчук та Дмитро Журавський скоротили відставання до мінімуму, а вище згаданий Андрій Мельник забивши вдруге зрівняв рахунок, 4:4. Героєм матчу став Василь Єфімчук, розібравшись біля штрафного майданчика суперника влучним ударом приніс перемогу «Радивиліву» та подарував можливість зіграти третій матч, де і вирішиться доля путівки в фінал.