3: 0

Трофімчук Р./Тучкевич А.

З перших секунд було видно, що перший півфінальний матч плей-офф буде досить цікавий, адже колективи сповідують швидкий футзал. Вже після зіграних трьох хвилин команди що найменше мали по десять ударів, але впевнена дії голкіперів зводили все нанівець. На восьмій хвилині зустрічі після влучного пострілу Валентина Чопанюка рахунок було відкрито, а ще через дві хвилини «моторчик» господарів Максим Обертас подвоїв рахунок 2:0, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина була дзеркальна першій: швидкий футзал, безліч моментів, надійна гра голкіперів. Але на двадцять першій хвилині Юрій Кошелинський збільшує перевагу гостей до трьох м’ячів. Гравці «Агромату» у цьому поєдинку не зуміли «розмочити» рахунок. Суха перемога «нововолинців», а «Агромат» налаштовується на матч-відповідь у півфіналі плей-офф.